MÖÖBLI MONTEERIMINE/DEMONTEERIMINE

Kas te kolisite ja eelmisesse korterisse jäänud mööbel ei lähe peast välja ja jäi südamele nii kalliks? – Võtame selle kaasa!

Damart Veod spetsialistid saavad monteerida ja demonteerida mistahes mööbli, isegi kui see on raske disanierite konstruktsioon, mis oli tehtud eritellimuse alusel. Te ei pea enam muretsema tööriistade ostmise pärast, mõistatama jooniseid ja otsima õigeid montaažiosi. Lisaks on selle teenuse hinnad oluliselt madalamad, mis muudab selle kõigile hõlpsasti kättesaadavaks.

Selleks, et teada saada hinnanguline maksumus võib kutsuda koju spetsealisti või võtta ühendust allpool olevate kontaktidega ning me anname hea meelega nõu igale kliendile.

mööbli paigutamine ja kokkupanek

Kuidas kujuneb teenuse hind ja mida tuleks jälgida mööbli paigalduse tellimisel?

  • RUUMI ETTEVALMISTUS: Tehke vabaks piisavalt ruumi, et töö läheks kiiremini ja me saaks säästa teie aega.
  • ESEMETEST: Teavita mööbli paigaldajaid vana mööbli demonteerimise vajadusest või võimalikest lisategevustest, et me saaks arvestada ka transpordiga. Juhul kui teil läheb vaja utiliseerida midagi või viia kuskile, tulevad töölised kaubikuga.
  • VAHEMAAST: Linna piires on tunnitasu, kui sihtpunkt jääb linnast välja – lisandub kilomeetri hind.
  • TÖÖLISTE ARVUST: (6 meest on kallim kui 2, aga kui mööblit on väga palju soovitame teavitada ja me saadame rohkem inimesi)
  • TÖÖPINDADEST: Mööbli alus- ja seinapind – selgita välja mis materjalist on mööbli alus ja seinapind (nt köökide puhul)
  • KAALUST: Prügilad ei vaata kas te toote pehmemööbli, elektroonikat või midagi muud, utiliseerimine toimub kaalu järgi.

Galerii töödest

KINDLUSTUS

Teie kaup on kindlustatud purunemise eest (Tingimusel, et meie pakime)

KOGEMUS

8 aastat kogemust kolimise alal

 

SELGE HINNASTAMINE

Lisatasud korruste eest puuduvad